Potpisan Ugovor za provedbu projekta

Datum objave: 05.04.2018.

Ministarstvo rada i mirovinskog sustava , kao Upravljačko tijelo u postupku odabira projekata u okviru četvrte Odluke o financiranju u okviru otvorenog trajnog Poziva za dodjelu bespovratnih sredstava „Zaželi – program zapošljavanja žena – faza II“ (UP.02.1.1.13) odobrilo je Udruzi za razvoj lokalne zajednice "ISKRA" Sisak za projekt "NOVI POČETAK" - faza II bespovratna sredstva u iznosu od 1.333.200,00 kuna. Udruga provodi projekt u partnerstvu sa Hrvatskim zavodom za zapošljavanje, Područni ured Sisak i Centrom za socijalnu skrb Sisak.
Ugovor je potpisala Maja Vender, voditeljica projekta i predsjednica Udruge. Nakon potpisivanja istog Udruga objavljuje natječaj za zapošljavanje žena iz ciljne skupine. Prema projektu zapošljavamo 15 žena, više detalja možete pročitati na stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Natječaj je otvoren do 28. srpnja 2020.g.
Veselimo se Vašoj prijavi.

Povratak